EN EN

O nás

Kto sme

Jsme tým pilných lidí s jasnou vizí. Naším cílem je vytvoření kvalitního produktu - inovativního webového portálu GoMoravia pro rozvoj regionu. Jsou mezi námi dlouholetí spolupracovníci, ale i noví lidé plní elánu. Organizačně je náš tým rozdělen na dvě části. První, vývojová skupina, je tvořena specialisty na návrh, vývoj a implementaci informačních systémů, jejich testování a optimalizaci, dále systémovými správci serverů a také kreativci pro grafický design. Náplní druhé části týmu je získávání, zadávání a ověřování dat, získávání a zpracování fotografií, marketing a správa sociálních sítí a administrativa.

O produktu v kostce

GoMoravia je inovativní webový portál pro podporu veřejného a soukromého sektoru, který návštěvníkovi nabídne interaktivní zobrazení informací, událostí a akcí v regionu s provázáním na body zájmu. Nabídne mu možnosti poznat region na kolech nebo pěšky s volitelným vyhledáváním událostí kolem trasy.

Jak to začalo a kam to směřuje

Na začátku byla dlouho prvotní myšlenka vytvořit něco nového. Informačních portálů vzniklo již nespočet. Ty kvalitní a aktualizované fungují dodnes - máme k nim úctu protože víme, že odvádějí kus dobré práce. My však máme svou vlastní vizi, rádi na ní pracujeme a snažíme se dívat na věci jinak a dále do budoucna. Naším cílem je vytvořit inovativní webový portál, který umožní prezentovat úžasné možnosti regionu jako takového. Každý jednotlivec, firma či organizace tvoří střípek skládačky - region.

Jak to celé funguje

Portál který si právě prohlížíte zpracovává denně množství dat a příkazů. Je jako malý autonomní organizmus který postupně roste, neustále se učí a zdokonaluje své schopnosti. má pevné základy, vzhledem k požadované vlastnosti a připravovanou funkcionalitu. Při jeho vývoji jsme využili nejnovější standardy a postupy a věříme, že bude dostatečně stabilní, zároveň rychlý a uživatelsky přívětivý. Na jeho základech portál denně vyvíjíme a postupně doplňujeme o funkce, které měl již v návrhu svého "DNA". Máme pro vás připraveno mnoho nových funkcí a myslíme si, že se máte na co těšit. Než se však postupně uvolní je třeba je pořádně odladit a otestovat. Každého návštěvníka zajímá něco unikátní, filtruje, prohlíží a vkládá data jinak, používá různé zařízení. Naší snahou je, aby každodenně přibývá na portálu nový kvalitní obsah a také nové funkce.

Kde se nacházíme

Každý z nás může být synergickou součástí rozvoje portálu a tím i regionu. vytvoření základního profilu o své firmě, obci či organizaci je bezplatné, stejně jako zadávání akcí. Myslíme i na nadšence a zájmová sdružení. Budeme rádi pokud nám pomůžete zadávat kvalitní data či fotografie o přírodních krásách, zajímavých místech a aktivitách. V dalších etapách zajistíme, aby byly tyto údaje prezentovány kromě samotného portálu GoMoravia i na jiných zajímavých místech a médiích napříč regiony.

Na závěr

Věříme, že s námi zůstanete ve spojení a najdete si pravidelně čas načerpat inspirace, nebo obohacovat vašimi příspěvky nás ostatních. Informace zobrazené příjemnou formou nás osloví k poznávání krás, návštěvě akcí, objevování produktů a aktérů v regionu. Pokud se před odchodem z práce, během cesty v autobuse či posezení na kávě podíváte kam vyrazíte na výlet či událost nebo se ve vaší lednici bude nacházet kvalitní regionální produkt - tak to bude pro nás znamení, že jsme odvedli velký kus práce a naplnili svou vizi. Naší motivací je i stále větší množství Vašich mailů jakož i rostoucí návštěvnost portálu. I když dbáme o kvalitu portálu, občas narazíte na chybu či nesprávné údaje. Prosíme Vás, informujte nás prostřednictvím oficiálního e-mailu. Objevování je radost, proto pevně věříme, že ve vás GoMoravia probudí nový zájem o region.

Team GoMoravia